W związku z podjęciem działań mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2 na ternie kraju, zajęcia dydaktyczne w ZSP im. W. Hasiora w Koszalinie, w dniach od 12 marca do 24 maja 2020r., są prowadzone zdalnie. W tym czasie szkoła obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie, pod numerem telefonu  (+48) 459 450 064 !!!

La Rochelle we Francji, pażdziernik 2003

 

W dniach 4-15 października 2003 roku grupa uczniów naszej szkoły pod opieką p. dyrektor M. Jermak, p.T. Walczaka i pani M. Antoniak wzięła udział w wycieczce do La Rochelle we Francji. Wyjazd ten był kolejnym już w historii naszych kontaktów z Liceum Valin z La Rochelle.
Na miejscu mieszkaliśmy u rodzin francuskich, co pozwoliło nam z bliska przyjrzeć się codziennemu życiu Francuzów, spróbować ich słynnej w świecie kuchni, sprawdzić swoje umiejętności językowe i nawiązać przyjaźnie (lub podtrzymać te, które istnieją już od dawna dzięki wymianom).
W programie wizyty zaproponowanym przez nauczycieli z Liceum Valin znalazły się m.in. zwiedzanie miasta La Rochelle (Muzeum Morskiego, Katedry, zabytkowej części miasta), jednodniowy wyjazd do zamku Oizon 9połączenie XVIII-wiecznych wnętrz ze sztuką nowoczesną), wystawy i spotkania z artystami.
Do Francji przywieźliśmy również prace uczniów naszej szkoły i nauczycieli - plastyków naszej szkoły. Wernisaż wystawy odbył się w bibliotece Uniwersytetu w La Rochelle. Wzbudził spore zainteresowanie uczniów francuskich.
Poza intensywnym tygodniem spędzonym w La Rochelle zaplanowaliśmy przerwy w podróży i odwiedziliśmy trzy stolice europejskie: Brukselę, Paryż i Berlin. (Kronika ZSP w Koszalinie)

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH im. Władysława Hasiora w Koszalinie
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY

nauczyciel tkaniny artystycznej - 18/18 etatu
nauczyciel podstaw fotografii i filmu - 9/18 etatu

Szczegóły oferty w BIP

 

Z powodu licznych pytań odnośnie dostępu do dziennika elektronicznego LIBRUS zamieszczamy krótką instrukcję logowania użytkownika poprzez przeglądarkę internetową. Jednocześnie prosimy o systematyczne sprawdzanie powiadomień wysyłanych za jego pośrednictwem do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Poradnik logowania LIBRUS.pdf

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury