mkidn

Nazwa zadania:
Wyposażajmy i działajmy modernizacja sali komputerowej w Zespole Szkół Plastycznych
im. Władysława Hasiora w Koszalinie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego – przygotowanie dokumentacji"
Czytaj: www.mkidn.gov.pl i cea.art.pl

Zaloguj się

La Rochelle we Francji, pażdziernik 2003

 

W dniach 4-15 października 2003 roku grupa uczniów naszej szkoły pod opieką p. dyrektor M. Jermak, p.T. Walczaka i pani M. Antoniak wzięła udział w wycieczce do La Rochelle we Francji. Wyjazd ten był kolejnym już w historii naszych kontaktów z Liceum Valin z La Rochelle.
Na miejscu mieszkaliśmy u rodzin francuskich, co pozwoliło nam z bliska przyjrzeć się codziennemu życiu Francuzów, spróbować ich słynnej w świecie kuchni, sprawdzić swoje umiejętności językowe i nawiązać przyjaźnie (lub podtrzymać te, które istnieją już od dawna dzięki wymianom).
W programie wizyty zaproponowanym przez nauczycieli z Liceum Valin znalazły się m.in. zwiedzanie miasta La Rochelle (Muzeum Morskiego, Katedry, zabytkowej części miasta), jednodniowy wyjazd do zamku Oizon 9połączenie XVIII-wiecznych wnętrz ze sztuką nowoczesną), wystawy i spotkania z artystami.
Do Francji przywieźliśmy również prace uczniów naszej szkoły i nauczycieli - plastyków naszej szkoły. Wernisaż wystawy odbył się w bibliotece Uniwersytetu w La Rochelle. Wzbudził spore zainteresowanie uczniów francuskich.
Poza intensywnym tygodniem spędzonym w La Rochelle zaplanowaliśmy przerwy w podróży i odwiedziliśmy trzy stolice europejskie: Brukselę, Paryż i Berlin. (Kronika ZSP w Koszalinie)

 

biennale 2017 baner

koszalinski grafik kultury

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

Rysunek i malarstwo

Galeria DYPLOMY 2015

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia