mkidnDofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach PROGRAMU  Infrastruktura szkolnictwa artystycznego. ZADANIE Projekt doposażenia i modernizacji pracowni artystycznych w Zespole Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie.

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się

 
 
ZMIANY:
 
 
Zmiany w planie lekcji uczniów:
15 października 2019 (wtorek):
 
Nauczyciele nieobecni: T.Szymichowski
 
VG – ceramika zastępstwo
IVAB – 2 lekca matematyka
10:25 apel w auli z okazji Dnia Edukacji Narodowej

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW

 

Drodzy maturzyści!
Do 7 lutego należy złożyć ostateczną deklarację wyboru przedmiotów zdawanych na egzaminie maturalnym. Jeśli do tego dnia nie zgłosicie żadnych poprawek, 8 lutego Wasze wstępne deklaracje automatycznie staną się deklaracją ostateczną.

 

 

Na skróty

   Kalendarz wydarzeń na rok szkolny 2019/2020

www  Przedmiotowe Zasady Oceniania

Świadectwo i legitymacja szkolna

  Podanie o wydanie duplikatu/odpisu świadectwa szkolnego

  Podanie o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej

  Procedury wydawania duplikatu/odpisu świadectwa szkolnego oraz legitymacji szkolnej ZSP w Koszalinie

Ostatnio zmieniany piątek, 11 października 2019 14:36

Ostatnio zmieniany niedziela, 28 stycznia 2018 20:10

 Drodzy maturzyści!
Do 30 września musicie wypełnić i podpisać wstępną deklarację maturalną. Kolejne miesiące to czas na zastanowienie się, czy jesteś pewien dokonanych wyborów, oraz wprowadzenie ewentualnych zmian. To okres gorących dyskusji z przyjaciółmi, rodzicami i samym sobą na temat planów dotyczących dalszej nauki. Termin podjęcia ostatecznych decyzji upływa na początku lutego.

Do 7 lutego należy złożyć ostateczną deklarację wyboru przedmiotów zdawanych na egzaminie maturalnym. Jeśli do tego dnia nie zgłosicie żadnych poprawek, 8 lutego Wasze wstępne deklaracje automatycznie staną się deklaracją ostateczną.

   Komunikat dyrektora CKE w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku 2020 (część dotycząca "nowej matury")

   Komunikat dyrektora CKE w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie maturalnym w roku 2020

Harmonogram egzaminu maturalnego 2020

 

 

 

Ostatnio zmieniany środa, 11 września 2019 13:32

14 BIENNALE

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury