mkidn

Nazwa zadania:
Wyposażajmy i działajmy modernizacja sali komputerowej w Zespole Szkół Plastycznych
im. Władysława Hasiora w Koszalinie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego – przygotowanie dokumentacji"
Czytaj: www.mkidn.gov.pl i cea.art.pl

Zaloguj się

Żebrowski Dawid

Dawid Żebrowski (ur. w 1986r. absolwent 2005r. profil reklama wizualna)
Absolwent ASP w Krakowie, Wydziału Form Przemysłowych. Dyplom w Pracowni Projektowania Ergonomicznego 2010. Praca dyplomowa Torba listonosza została wyróżniona w Graduation Projects 2009/2010. Projekt wykonany przy współpracy firmy HiMountain i Poczty Polskiej. W roku 2008 studia na Academy of Fine Arts and Design w Ljubljanie w ramach Stypendium Zagranicznego CEEPUS.  Nagroda reddot design award 2011 za projekt Ssaka chirurgicznego Agalabor COMBO w zespole z Pauliną Kordos (PERFEKT Sobierajski).
Szeroki zakres zainteresowań począwszy od ceramiki eksperymentalnej i użytkowej, przez eksperymenty i grę na instrumentach muzycznych po zamiłowanie do sportów z lekka ekstremalnych. W projektowaniu poszukuje rozwiązań przyjaznych użytkownikom ale nie narzucających się. Funkcja, wygoda i przyjemność to jego zdaniem cechy idealnych produktów. (Informacja pochodzi ze strony dawesign.pl)

Zobacz
Portfolio dawesign.pl

Więcej w tej kategorii: « Teliński Błażej Prewencki Paweł »

U Julii Marciniak, uczennicy klasy drugiej naszego gimnazjum zdiagnozowano guza mózgu. Rodzina prosi wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową z przeznaczeniem na leczenie Julki.

Można przekazać 1% podatku wpisując w zeznaniu podatkowym
nr KRS 0000241746
z dopiskiem Julia Marciniak. Można też przekazać kwotę pieniężną na konto o
nr 54 1020 2791 0000 7802 0207 2510
 również z dopiskiem dla Julii Marciniak.

julka mJulka jest zarejestrowana w fundacji Pokoloruj Świat w Koszalinie.

Galeria DYPLOMY 2015

Rysunek i malarstwo

Pracownia rzeźby

Pracownia ceramiki

Pracownia snycerstwa

Tkanina artystyczna

Pracownia fotografii

Reklama wizualna

Podstawy projektowania


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby