mkidn

Nazwa zadania:
Wyposażajmy i działajmy modernizacja sali komputerowej w Zespole Szkół Plastycznych
im. Władysława Hasiora w Koszalinie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego – przygotowanie dokumentacji"
Czytaj: www.mkidn.gov.pl i cea.art.pl

Zaloguj się

Nogal Jerzy

Jerzy Nogal pracował jako makieciarz reklam w “Głosie Pomorza”. Później w agencji artystycznej “Bohema” zajmował się organizacją imprez artystyczno-tanecznych i koncertów. W 1993 w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym wraz z grupą przyjaciół ze Państwowej Szkoły Muzycznej współtworzył musical “Fatamorgana?”.
Od 1993 roku związany jest z Gazetą Wyborczą. Początkowo jako fotoreporter koszalińskiej redakcji „Gazeta na Pomorzu”, następnie także jako fotoreporter szczecińskiego wydania tej samej gazety.

Od 1996 roku pracuje jako fotoedytor m.in. ”Magazynu”, „Gazety Wyborczej”, „Wysokich Obcasów” jak również innych wkładek i publikacji wydawnictwa Agora.
Jest współtwórcą polskiej wystawy upamiętniającej upadek muru berlińskiego „Bramy wolności” (Berlin 1999).

Tekst i zdjęcie pochodzi z: http://www.fotopolis.pl/index.php?n=12452&fotoedycja-i-archiwizacja-spotkanie-z-jerzym-nogalem-w-warszawie

Zobacz: www.jerzynogal.com

Więcej w tej kategorii: « Laskowski Przemysław Adamczyk Jacek »

Zapraszamy do udziału w Konkursie na temat życia i twórczości Władysława Hasiora. Konkurs odbędzie się 20 maja 2017r, w sobotę podczas NOCY MUZEÓW, o godz. 1930 w budynku szkoły przy ul. Racławickiej 9 (sala 11).


Czytaj szczegóły

 

 

U Julii Marciniak, uczennicy klasy drugiej naszego gimnazjum zdiagnozowano guza mózgu. Rodzina prosi wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową z przeznaczeniem na leczenie Julki.

Można przekazać 1% podatku wpisując w zeznaniu podatkowym
nr KRS 0000241746
z dopiskiem Julia Marciniak. Można też przekazać kwotę pieniężną na konto o
nr 54 1020 2791 0000 7802 0207 2510
 również z dopiskiem dla Julii Marciniak.

julka mJulka jest zarejestrowana w fundacji Pokoloruj Świat w Koszalinie.

Galeria DYPLOMY 2015

Rysunek i malarstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Snycerstwo

Tkanina artystyczna

Fotografia

Projektowanie graficzne

Podstawy projektowania


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby