mkidn

Nazwa zadania:
Wyposażajmy i działajmy modernizacja sali komputerowej w Zespole Szkół Plastycznych
im. Władysława Hasiora w Koszalinie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego – przygotowanie dokumentacji"
Czytaj: www.mkidn.gov.pl i cea.art.pl

Zaloguj się

Graniak Andrzej

Graniak Andrzej jako rysownik prasowy debiutował w 1989 r. w „Karuzeli”. Następnie publikował swoje prace w wielu polskich pismach. W 1993 r. został członkiem Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury (SPAK). Był pomysłodawcą i organizatorem imprezy „ŁYK’end SATYRY” w Ustce.
Zorganizował wiele interesujących wystaw, m.in. w 2006 r. w Saint-Just le Martel we Francji podczas. Z okazji 20-lecia SPAK przygotował album pokazujący 20-letnie dokonania rysowników w nim zrzeszonych.
W swoich rysunkach satyrycznych najchętniej porusza tematy związane z szeroko pojętą kwestią społeczną. Stosunki międzyludzkie, kwestie różnic poglądów czy konfliktów płci to jego ulubione tematy. Wielokrotnie uczestniczył w konkursach krajowych i międzynarodowych, gdzie często nagradzano jego prace. Indywidualnie wystawia rzadko i niechętnie. Częściej jego rysunki można spotkać na wystawach pokonkursowych lub wystawach SPAK. Zilustrował książkę będącą zbiorem felietonów Piotra Gadzinowskiego „Diabeł mówi po polsku”. Przy współpracy z Muzeum Archeologicznym w Biskupinie stworzył książkę „Biskupin – polskie Pompeje”.
Tekst pochodzi ze strony http://bok.waw.pl/Joomla/index.php/wspolpraca/artysci-z-bialoleki

Zobacz:
graniak.prv.pl

Więcej w tej kategorii: « Rymaszewska Iwona Bardecka Joanna »

Zapraszamy do udziału w Konkursie na temat życia i twórczości Władysława Hasiora. Konkurs odbędzie się 20 maja 2017r, w sobotę podczas NOCY MUZEÓW, o godz. 1930 w budynku szkoły przy ul. Racławickiej 9 (sala 11).


Czytaj szczegóły

 

 

U Julii Marciniak, uczennicy klasy drugiej naszego gimnazjum zdiagnozowano guza mózgu. Rodzina prosi wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową z przeznaczeniem na leczenie Julki.

Można przekazać 1% podatku wpisując w zeznaniu podatkowym
nr KRS 0000241746
z dopiskiem Julia Marciniak. Można też przekazać kwotę pieniężną na konto o
nr 54 1020 2791 0000 7802 0207 2510
 również z dopiskiem dla Julii Marciniak.

julka mJulka jest zarejestrowana w fundacji Pokoloruj Świat w Koszalinie.

Galeria DYPLOMY 2015

Rysunek i malarstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Snycerstwo

Tkanina artystyczna

Fotografia

Projektowanie graficzne

Podstawy projektowania


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby