W związku z podjęciem działań mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2 na ternie kraju, zajęcia dydaktyczne w ZSP im. W. Hasiora w Koszalinie, w dniach od 12 marca do 24 maja 2020r., są prowadzone zdalnie. W tym czasie szkoła obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie, pod numerem telefonu  (+48) 459 450 064 !!!

poniedziałek, 09 kwietnia 2018 12:27

Wernisaż wystawy Elżbiety Gajewskiej pt. „Dlaczego… ”

Napisane przez Koszalińska Biblioteka Publiczna

10 kwietnia 2018 r. o godz. 16.30 Koszalińska Biblioteka Publiczna Filia nr 8 przy ul. Andersa 4-6 zaprasza na wernisaż wystawy Elżbiety Gajewskiej pt. „Dlaczego… ”. Prace artystki będą dostępne do 31 maja 2018 r.

„Jestem rodowitą koszalinianką. Uważam, że w życiu warto mieć pasje i marzenia. Kocham ludzi. To sprawia, że marzenia spełniają się. I kiedy w moim życiu pojawił się człowiek, artysta malarz, który wręczając mi do ręki pędzel powiedział: >>Masz talent. Maluj, tak jak czujesz<<, obok wielu dotychczasowych życiowych pasji, malarstwo pod koniec 2015 roku weszło w moje życie… Podarowano mi wielki skarb. Tematem moich obrazów uczyniłam życie. Zatrzymana chwila. Barwy, światło, impuls. Jeżeli choć na chwilę ktoś zatrzyma się przed moim obrazem, poczuje przekazaną emocję, obudzi uśpioną lub zagubioną wrażliwość, to będzie dla mnie największą nagrodą”.
Elżbieta Elly Gajewska

ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH im. Władysława Hasiora w Koszalinie
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY

nauczyciel tkaniny artystycznej - 18/18 etatu
nauczyciel podstaw fotografii i filmu - 9/18 etatu

Szczegóły oferty w BIP

 

Z powodu licznych pytań odnośnie dostępu do dziennika elektronicznego LIBRUS zamieszczamy krótką instrukcję logowania użytkownika poprzez przeglądarkę internetową. Jednocześnie prosimy o systematyczne sprawdzanie powiadomień wysyłanych za jego pośrednictwem do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Poradnik logowania LIBRUS.pdf

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury