W związku z podjęciem działań mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2 na ternie kraju, zajęcia dydaktyczne w ZSP im. W. Hasiora w Koszalinie, w dniach od 12 marca do 24 maja 2020r., są prowadzone zdalnie. W tym czasie szkoła obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie, pod numerem telefonu  (+48) 459 450 064 !!!

poniedziałek, 09 kwietnia 2018 12:26

Promocja książki Elżbiety Juszczak-Maraszkiewicz pt. „Głos Koszaliński/Pomorza 1952-1989. Propaganda i informacja”

Napisane przez Koszalińska Biblioteka Publiczna

12 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej (pl. Polonii 1) odbędzie się promocja książki Elżbiety Juszczak-Maraszkiewicz pt. „Głos Koszaliński/Pomorza 1952-1989. Propaganda i informacja”. Autorka w ciekawy sposób opisuje w niej czasy PRL-u, okresy cenzury i bez cenzury w koszalińskim dziennikarstwie.

Elżbieta Juszczak-Maraszkiewicz – dr nauk humanistycznych. Łączy badania w zakresie historii PRL, mediów i literatury. Autorka m.in. książek: Z dziejów najnowszych Koszalina. Zakłady komunalne Koszalina 1945-1989, 150 lat koszalińskiego gazownictwa oraz kilkunastu artykułów naukowych z obszaru mediów i literatury. Wydała m.in. książki popularnonaukowe: Książka o wodzie, Książka o powietrzu, Książka o Ziemi. Laureatka nagród państwowych w dziedzinie literatury pięknej. Obecnie pracuje jako adiunkt na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej.

ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH im. Władysława Hasiora w Koszalinie
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY

nauczyciel tkaniny artystycznej - 18/18 etatu
nauczyciel podstaw fotografii i filmu - 9/18 etatu

Szczegóły oferty w BIP

 

Z powodu licznych pytań odnośnie dostępu do dziennika elektronicznego LIBRUS zamieszczamy krótką instrukcję logowania użytkownika poprzez przeglądarkę internetową. Jednocześnie prosimy o systematyczne sprawdzanie powiadomień wysyłanych za jego pośrednictwem do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Poradnik logowania LIBRUS.pdf

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury