mkidn

Nazwa zadania:
Wyposażajmy i działajmy modernizacja sali komputerowej w Zespole Szkół Plastycznych
im. Władysława Hasiora w Koszalinie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego – przygotowanie dokumentacji"
Czytaj: www.mkidn.gov.pl i cea.art.pl

Zaloguj się

Zestaw podręczników na rok szkolny 2018/2019

wtorek, 16 kwietnia 2013 11:28

"Cyberiada- Kosmiczne szaleństwo"

Napisała

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów trzecich klas gimnazjalnych i szóstych szkół podstawowych.

fot. ekoszalin.plfot. ekoszalin.pl5 kwietnia 2012 r. w Zespole Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród konkursu plastycznego "Cyberiada- kosmiczne szaleństwo" skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Jury w składzie:
mgr Maria Karpińska
mgr Agnieszka Sieńkowska
mgr Dorota Śnieg
mgr Tadeusz Walczak
mgr Inga Marciszuk-Mazur
nagrodziło i wyróżniło następujących uczniów:

GIMNAZJUM

I MIEJSCE: Roksana Łajkosz, Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu, opiekun Józefa Mogilewska
II MIEJSCE: Magdalena Karniej, Gimnazjum nr 9 w Koszalinie, opiekun Marek Redlich
III MIEJSCE: Aleksandra Chomaziuk, Gimnazjum nr 6 w Koszalinie

WYRÓŻNIENIA: Gracjan Gołdyn, Gimnazjum nr 9 w Koszalinie, Marek Redlich
Aleksandra Niesłuchowska, Gimnazjum nr 9 w Koszalinie, Marek Redlich
Konrad Górecki, Pałac Młodzieży, Gimnazjum nr 9
Gabriela Walczak, Gimnazjum w Biesiekierzu, opiekun Agnieszka Kolanowska

SZKOŁA PODSTAWOWA

I MIEJSCE: Wiktoria Nowakowska, SP nr 17, opiekun Marek Redlich
Natalia Dębska, SP nr 17, opiekun Marek Redlich

II MIEJSCE: Paulina Stencel, SP nr 7, opiekun Lilla Juszkiewicz

III MIEJSCE: Aleksandra Lisowska, SP nr 18, opiekun Danuta Lech
Tatiana Kierkosz, SP nr 10, opiekun Beata Brzezińska

WYRÓŻNIENIA:
Laura Ślusarz, SP nr 7, opiekun Lilla Juszkiewicz
Wojtek Szwałek, SP nr 7, opiekun Lilla Juszkiewicz
Kasia Sobolewska, SP nr 7, opiekun Lilla Juszkiewicz
Agnieszka Kasprzyk, SP nr 7, opiekun Małgorzata Chmielowska
Natalia Filińska, SP nr 10, opiekun Beata Brzezińska
Natan Wójcicki, SP nr 17, opiekun Marek Redlich
Wiktoria Duśko, SP nr 18, opiekun Danuta Lech
Maciej Zaleski, SP nr 18, opiekun Danuta Lech
Maja Wolska, SP nr 1, opiekun Gabriela Śmierzewska
Natalia Kleczkowska, SP nr 1, opiekun Gabriela Śmierzewska


Lista uczniów przyjętych do Liceum Plastycznego na rok szkolny 2018/2019


lista_uczniów.pdf

 

biennale 2017 baner

koszalinski grafik kultury

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

Rysunek i malarstwo

Galeria DYPLOMY 2015

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia