piątek, 09 czerwca 2017 13:06

Zakończenie sezonu filmowego

Napisał

W poniedziałek, 12 czerwca, o godzinie 16:00 w sali 21 odbędzie się ostatnie już w tym roku spotkanie Szkolnego DKF-u. Oprócz specjalnego seansu-niespodzianki nastąpi również wręczenie nagród uczestnikom II Szkolnego konkursu na recenzję filmową.
W tym roku autorem najlepszej pracy okazał się Michał Kurkul z klasy IIIB, natomiast wyróżnienie uzyskała Julia Jagiełło z klasy IIA.

Konkurs na najlepszą recenzję był trzecim i ostatnim w tym roku konkursem o tematyce filmowej, w którym brali udział nasi uczniowie. Najlepsza w konkursie zgadywanek filmowych okazała się Klaudia Lubszczyk z klasy IIIB, a indywidualnie najlepszy wynik w Olimpiadzie wiedzy o Filmie uzyskał również Michał Kurkul.
To zresztą nie koniec filmowych atrakcji - od 19 czerwca rusza w Koszalinie Festiwal "Młodzi i Film", w którym, jak co roku, będziemy uczestniczyć. Sam Szkolny DKF powróci natomiast od września - z masą nowych filmów i pomysłów (jednym z nich będzie Turniej Trójfilmowy, ale o tym więcej dowiecie się w nowym roku szkolnym).

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury

Zaloguj się