plastyk kurs

czwartek, 28 maja 2020 22:15

Weronika Majewska laureatką międzynarodowego konkursu fotograficznego 'Young man in XXI century"

Napisała

 

XII edycja Young Man in XXI Century - Litwa, Kowno 2020.
Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny w Kownie organizowany jest przez Kaunas Youth Mass Media Centre oraz Kaunas Students Technical Creation Center. Uczestnicy zgłaszają prace w trzech grupach wiekowych: 12-16, 17-19, 20 - 29 lat. Young Man in XXI Century to konkurs, na który zgłaszane są prace o bardzo wysokim poziomie artystycznym, a jury składa się z artystów fotografików i wykładowców fotografii.

W 12. odsłonie konkursu zaprezentowało się 106 fotografów z 925 pracami fotograficznymi. To nieco mniej jak w poprzednich edycjach, co bez wątpienia związane jest z sytuacją epidemiczną na świecie. W grupie tegorocznych uczestników znaleźli się obywatele: Białorusi, Estonii, Litwy, Polski, Rosji, Ukrainy i Słowacji.

Weronika Majewska - The Youth (1 z 5)Weronika Majewska - The Youth (1 z 5)

XII edycja międzynarodowego konkursu fotograficznego "Młody człowiek w XXI wieku" okazała się szczęśliwą przede wszystkim dla Weroniki Majewskiej z klasy IIB. Weronika otrzymała WYRÓŻNIENIE w drugiej kategorii wiekowej. Uznanie jury zyskała seria prac pt.The Youth. Weronika stworzyła 3 serie na ten właśnie konkurs. Zauważono również prace Zuzanny Marczyńskiej (klasa IIC) - jedna z nich prezentowana jest w oficjalnym katalogu konkursu - seria pt. Our thinking.

Zuzanna Marczyńska - Our thinking (1 z 3)Zuzanna Marczyńska - Our thinking (1 z 3)Zuzanna Marczyńska - Our thinking (1 z 3)
Z koszalińskiego Plastyka wysłaliśmy w tym roku projekty 3 uczennic.

Oficjalny katalog konkursu można obejrzeć ONLINE:

http://www.kadras.lt/wp-content/uploads/2018/03/katalogas.pdf


Serdeczne gratulacje dla młodzieży nagrodzonej i zaprezentowanej na wystawie pokonkursowej.

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się