środa, 27 października 2021 22:55

Sukces Martyny i Oli w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim "Pejzaż - Moje miejsce"

Napisane przez

Martyna Zalewska - kołoMartyna Zalewska - koło

Zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego "Pejzaż-moje miejsce", organizowanego przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie i PLSP w Kościelcu.

 Z radością ogłaszamy, że uczennice nauczycielki rysunku i malarstwa - Pani Agnieszki Sieńkowskiej,  zostały nagrodzone indeksami na studia stacjonarne I stopnia na Wydziele Malarstwa i Rysunku Uniwersytety Artystycznego w Poznaniu. Martyna Zalewska uzyskała w konkursie pierwsze miejsce, a Aleksandra Ptasińska trzecie. Martynie i Oli oraz Pani Agnieszce serdecznie gratulujemy. Do wystawy również zakwalifikowały się prace Julii Możdżeń, Aleksandry Ptasińskiej i Martyny Zalewskiej.

Martyna Zalewska


Aleksandra Ptasińska


 

KALENDARZ
na rok szkolny 2022/2023
POBIERZ


 PLAN LEKCJI

POBIERZ


STATUT
POBIERZ

 


 Protokół XV Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych w Koszalinie

POBIERZ

 


 

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się

Projekt MKiDN - informacja