niedziela, 10 października 2021 10:03

Szkolna wystawa prac rysunkowo-malarskich

Napisane przez Paweł Rogalski

Uczennice klasy 2a pod opieką wychowawcy Pawła Rogalskiego, zorganizowały wystawę swoich prac powstałych w pracowni rysunku i malarstwa w ubiegłym roku szkolnym (częściowo również w trakcie zajęć zdalnych).

Na wystawę zostali zaproszeni rodzice 24 września, po pierwszym zebraniu z rodzicami. Z dumą podziwiali prace swoich dzieci, zadawali pytania techniczne jak i bardziej subiektywne dotyczące prac rysunkowo-malarskich. Zebranie w połączeniu z wystawą zakończyło się w przyjemnej atmosferze.

fot. Paweł Rogalski

Fotorelacja z wystawy klasy IIa, przygotowanej dla rodziców pod kierunkiem nauczyciela rysunku i malarstwa p. Pawła Rogalskiego. Wystawę można było zobaczyć podzcas pierwszego zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2021/2022.

Procedury bezpieczeństwa w trakcie epidemii

COVID-19 obowiązujące
w Zespole Szkół Plastycznych
 
im. Władysława Hasiora w Koszalinie
od 1.09.2021 r.

 

 Protokół XV Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych w Koszalinie
POBIERZ

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury

Zaloguj się