piątek, 18 listopada 2016 13:37

Nasi uczniowie wzięli udział w Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej - po raz pierwszy w historii szkoły

Napisał

Wczoraj siedmioro naszych uczniów wzięło udział w I etapie Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu na platformie internetowej - uzyskanie wyniku powyżej 65% gwarantowało awans do kolejnego etapu.
Niestety, nikomu z naszych olimpijczyków nie udała się ta sztuka, niemniej start całego zespołu należy udać za jak najbardziej udany. Najlepszy wynik indywidualny uzyskał Michał Kurkul z klasy IIIB i był to równocześnie drugi najlepszy rezultat w Koszalinie.
Warto dodać, że to nasz debiutancki start w olimpiadzie filmowej i już szykujemy się na kolejny w przyszłym roku!

W olimpiadzie wzięło udział siedmioro uczniów naszej szkoły: Blanka Chmielewska (IA), Amelia Szczygielska (IIA), Julia Opalińska (IIA), Michał Kurkul (IIIB), Klaudia Lubszczyk (IIIB), Eliza Kłobukowska (VIG) oraz Katarzyna Ramocka (IVA).
Opiekunem szkolnego etapu olimpiady był prowadzący Szkolny DKF nauczyciel języka polskiego Wojciech Konieczny, który pomagał uczniom w przygotowniach.

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury

Zaloguj się