Joanna Dybowska

poniedziałek, 25 kwietnia 2022 12:00

Spotkanie wielkanocne


Spotkanie wielkanocne w naszej szkole. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

czwartek, 28 kwietnia 2022 11:48

Wielkanoc 2022

  fot. Katarzyna Gwardiak-Kocur

niedziela, 10 kwietnia 2022 20:13

Klasy pierwsze na lekcji astronomii w Obserwatorium


Jak odszukać na niebie Gwiazdę Polarną, jaka jest temperatura Słońca na te i wiele innych pytań uzyskali odpowiedź uczniowie podczas lekcji astronomii w koszalińskim obserwatorium. Przygoda w obserwatorium była żywą lekcją geografii i przyrody, za pomocą nowoczesnych narzędzi dydaktycznych pozwaliła na pokazanie w ciekawy sposób zjawisk astronomicznych zachodzących na niebie oraz zilustrowała prawa fizyczne rządzące ruchem ciał niebieskich.

fot. Obserwatorium w Koszaliniefot. Obserwatorium w Koszalinie

poniedziałek, 28 marca 2022 19:47

Pierwszy dzień wiosny


W poniedziałek, 21 marca 2022 roku nauczyciele języków obcych naszej szkoły zaprosili wszystkich uczniów na turniej językowy ANGLO-FRANCO-GERMANOFONIĘ. Uczniowie brali udział w licznych konkurencjach lingwistycznych.

fot. Katarzyna Gwardiak-Kocur, uczennica Kinga Kucharskafot. Katarzyna Gwardiak-Kocur, uczennica Kinga Kucharska

Prowadzący nauczyciele: Małgorzata Antoniak, Paulina Byrzykowska, Leszek Krupa oraz Jolanta Uhunmwangho. Występowali: Amelia Januszewska klasa IIIA oraz Emil Borowik klasa IIC. Fotografowały: Kinga Kucharska klasa IIB oraz Katarzyna Gwardiak-Kocur. Nadzór techniczny: Dariusz Barszczowski. Asystentki prowadzących: Julia, Natalia i Ada z klasy IIIB.

niedziela, 03 kwietnia 2022 19:44

Pierwszy dzień wiosny 21 marca 2022r. cz.2

  fot. Katarzyna Gwardiak-Kocur

niedziela, 03 kwietnia 2022 19:40

Pierwszy dzień wiosny 21 marca 2022r. cz.1

  fot. Katarzyna Gwardiak-Kocur

czwartek, 11 listopada 2021 11:11

"Szkoła do hymnu"


fot. Julia Golan IIIB
fot. Julia Golan IIIB

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy.  Włączając się we wspólne świętowanie - dzień przed Świętem Niepodległości nasza szkoła wzięła  udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.  O godzinie 11:11  uczniowie i nauczyciele odśpiewali hymn narodowy  na terenie zielonym przed szkołą. 

poniedziałek, 25 października 2021 18:14

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Malujemy jak Matejko" zorganizowany przez SP nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie


Dnia 25 października br. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Malujemy jak Matejko" zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie. Tegoroczna edycja obyła się pod hasłem: "W świecie Józefa Mehoffera ucznia Jana Matejki." Serdecznie gratulujemy uczestnikom talentu i życzymy dalszych sukcesów.

piątek, 22 października 2021 17:44

Otrzęsiny klas pierwszych


W czwartek popołudniu (21 października) w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas programowo najmłodszych. Wydarzenie wspólnie zorganizowali uczniowie klas drugich. Pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni w poczet uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Koszalinie!

piątek, 05 listopada 2021 17:36

Otrzęsiny klas pierwszych (2021.10.21)

fot. Nikola Stępień i Agata Cuckarew

Strona 1 z 90

 

KALENDARZ
na rok szkolny 2022/2023
POBIERZ


 PLAN LEKCJI

POBIERZ


STATUT
POBIERZ

 


 Protokół XV Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych w Koszalinie

POBIERZ

 


 

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się

Projekt MKiDN - informacja