czwartek, 03 czerwca 2021 19:49

Dzień języka polskiego w Dzień Dziecka

Napisał


Tegoroczny Dzień Dziecka w Plastyku upłynął pod znakiem Dnia języka polskiego - z tej okazji w szkole sporo działo się już od samego rana, a po szkolnych korytarzach przemykali uczniowie przebrani za bohaterów wybranych przez siebie książek.

Wszystkie klasy zaprezentowały się na placu przed szkołą, a nagrodę za najlepiej przebrany zespół otrzymały klasy IIC ("Akademia pana Kleksa") i IIIA ("Alicja w Krainie Czarów"). Nagroda za najlepsze indywidualne przebranie powędrowała do Zuzanny Sztandarskiej (3a). Później odbyło się podsumowanie konkursów internetowych - na najlepsze zdjęcie książki/aranżację lektury (wygrała Adriana Siwiec z IIC) i rozpoznawanie artefaktów literackich (tu bezkonkurencyjna okazała się Wiktoria Marczak z IIB). Finałem całego dnia był zaś turniej wiedzy o języku polskim, w którym wzięli udział przedstawiciele ośmiu klas. Najlepszy okazał się duet z IA, drugie miejsce zajęła klasa IB, a trzecie VG.

 

KALENDARZ
na rok szkolny 2022/2023
POBIERZ


 PLAN LEKCJI

POBIERZ


STATUT
POBIERZ

 


 Protokół XV Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych w Koszalinie

POBIERZ

 


 

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się

Projekt MKiDN - informacja