plastyk kurs

czwartek, 03 czerwca 2021 19:49

Dzień języka polskiego w Dzień Dziecka

Napisał


Tegoroczny Dzień Dziecka w Plastyku upłynął pod znakiem Dnia języka polskiego - z tej okazji w szkole sporo działo się już od samego rana, a po szkolnych korytarzach przemykali uczniowie przebrani za bohaterów wybranych przez siebie książek.

Wszystkie klasy zaprezentowały się na placu przed szkołą, a nagrodę za najlepiej przebrany zespół otrzymały klasy IIC ("Akademia pana Kleksa") i IIIA ("Alicja w Krainie Czarów"). Nagroda za najlepsze indywidualne przebranie powędrowała do Zuzanny Sztandarskiej (3a). Później odbyło się podsumowanie konkursów internetowych - na najlepsze zdjęcie książki/aranżację lektury (wygrała Adriana Siwiec z IIC) i rozpoznawanie artefaktów literackich (tu bezkonkurencyjna okazała się Wiktoria Marczak z IIB). Finałem całego dnia był zaś turniej wiedzy o języku polskim, w którym wzięli udział przedstawiciele ośmiu klas. Najlepszy okazał się duet z IA, drugie miejsce zajęła klasa IB, a trzecie VG.

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się