plastyk kurs

czwartek, 23 maja 2019 20:52

Podsumowanie Tygodnia Warsztatów w Plastyku

Napisała

W bieżącym roku szkolnym Zespół Szkół Plastycznych im.W.Hasiora wyszedł z nową propozycją spotkań do młodzieży potencjalnie zainteresowanej nauką w naszej szkole. Spotkania miały formę warsztatową i trwały cały tydzień od 13-18 maja 2019. Zajęcia skierowane były do uczniów w wieku od 13 do 16 lat z całego regionu i miały na celu w ciekawy sposób przedstawić ofertę artystyczną naszej szkoły. Nauczyciele przedmiotów artystycznych zorganizowali zajęcia z każdego przedmiotu plastycznego, jakiego nasi uczniowie doświadczają podczas kilkuletniej nauki w Plastyku.

Warsztaty z rysunkuWarsztaty z rysunku

W ciągu 2 tygodni na warsztaty zgłosiło się 72 uczestników, rezerwując 121 miejsc. 12 nauczycieli przez 5 dni realizowało zajęcia z pomocą 33 uczniów klas drugich. Serdecznie dziękuję realizatorom za stworzenie fantastycznych warunków do pracy, uczniom za pomoc w prowadzeniu zajęć, uczestnikom za obecność. Mamy nadzieję, iż nasi goście cieszą się ciekawymi pracami zrealizowanymi podczas zajęć.

Do zobaczenia i POWODZENIA na egzaminach wstępnych! Serdecznie pozdrawiamy!
Katarzyna Gwardiak-Kocur
wicedyrektor ds.artystycznych

 

Warsztaty z monotypiiWarsztaty z monotypiiWarsztaty z monotypii

Warsztaty z malarstwaWarsztaty z malarstwaWarsztaty z malarstwaWarsztaty z kolażuWarsztaty z kolażuWarsztaty z kolażuWarsztaty z tkaninyWarsztaty z tkaninyWarsztaty z tkaninyWarsztaty z projektowaniaWarsztaty z projektowaniaWarsztaty z projektowaniaWarsztaty z rzeźbyWarsztaty z rzeźbyWarsztaty z rzeźby

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się