plastyk kurs

sobota, 29 września 2018 19:21

Plebiscyt na najlepszą ceramikę roku szkolnego 2017/2018 rozstrzygnięty!

Napisał

W piątek 28 września podczas długiej przerwy odbyło się rozstrzygnięcie trwającego ponad tydzień plebiscytu na najlepszą ceramikę roku szkolnego 2017/2018. Wszyscy uczniowie i pracownicy Plastyka mogli w tym czasie głosować na jedną z kilkudziesięciu eksponowanych w holu szkoły prac.

Najwięcej głosów otrzymała Oliwia Michałowska z klasy IVB, która tym samym została zwyciężczynią pierwszej (i pewnie nie ostatniej!) edycji plebiscytu.
Laureatka otrzymała nagrodę w wysokości 200 zł od sponsorów, którzy pragnęli zachować anonimowość.

Szansę na nagrodę w plebiscycie miały także osoby, które wzięły udział w głosowaniu i wskazywały najlepszą pracę. W wyniku losowania zwycięzcą okazał się... nauczyciel matematyki, p. Paweł Furmański, który otrzymał kartę podarunkową ufundowaną przez p. Andrzeja Kurowskiego, właściciela firmy "Dzika Róża", zajmującej się pielęgnacją ogrodów.
Osobom nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a sponsorom dziękujemy za ufundowanie nagród i wsparcie naszego konkursu.

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się