W związku z podjęciem działań mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2 na ternie kraju, zajęcia dydaktyczne w ZSP im. W. Hasiora w Koszalinie, w dniach od 12 marca do 24 maja 2020r., są prowadzone zdalnie. W tym czasie szkoła obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie, pod numerem telefonu  (+48) 459 450 064 !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się

sobota, 29 lutego 2020 14:44

Wybory do Samorządu Uczniowskiego - Paulina Domek nową przewodniczącą!

Napisał

27 lutego w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięło udział 147 uczniów na 182 uprawnionych, co zaowocowało imponującą frekwencją na poziomie 81% (niemal identyczną, jak w poprzednich wyborach). Po raz pierwszy w historii szkoły swój głos mogli oddać również nauczyciele - zagłosowało ich 23 na 36 uprawnionych (64%).
Łącznie oddano 170 głósów na 218 możliwych (frekwencja wyniosła 78%) - co ważne, wszystkie oddane głosy były ważne. Klasą, która zanotowała najwyższą frekwencję (100%), była klasa IIb.

Jeszcze tego samego dnia komisja wyborcza w składzie Kinga Strzelecka, Lena Szczepaniak i Adrianna Grabowska wraz z opiekunem Samorządu p. Wojciechem Koniecznym policzyła głosy. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się następnego dnia, 28 lutego, podczas apelu, w którym udział wzięła p. dyrektor Urszula Januszewska i wszyscy uczniowie szkoły.
Nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Paulina Domek z klasy IIa, której symbolicznie "władzę" przekazała ustępująca szefowa Samorządu, Martyna Tomaszek.
Drugi najlepszy wynik w głosowaniu uzyskała Zuzanna Marczyńska z klasy IIc, której tytuł zastępcy przewodniczącego przekazał ustępujący z tej funkcji Szymon Stefaniak.
Skład Prezydium uzupełnili Maksymilian Cieśliński (IIc), Katarzyna Liśniewska (Ic) i Liliana Maleszak (Ib).
Ciekawostką jest fakt, że nauczyciele i uczniowie byli jednomyślni - obie grupy głosowały w ten sam sposób!

ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH im. Władysława Hasiora w Koszalinie
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY

nauczyciel tkaniny artystycznej - 18/18 etatu
nauczyciel podstaw fotografii i filmu - 9/18 etatu

Szczegóły oferty w BIP

 

Z powodu licznych pytań odnośnie dostępu do dziennika elektronicznego LIBRUS zamieszczamy krótką instrukcję logowania użytkownika poprzez przeglądarkę internetową. Jednocześnie prosimy o systematyczne sprawdzanie powiadomień wysyłanych za jego pośrednictwem do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Poradnik logowania LIBRUS.pdf

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury