Zaloguj się

Zapraszamy na Tydzień WARSZTATÓW 13-17 maja 2019r.

Napisała

Serdecznie zapraszamy na Tydzień WARSZTATÓW w dniach 13-17 maja 2019 r. Przez pięć dni będziemy przeprowadzać 12 warsztatów z każdego artystycznego przedmiotu realizowanego w programie LICEUM PLASTYCZNEGO. Warsztaty kierowane są do potencjalnych KANDYDATÓW do naszej szkoły, w wieku 13-16 lat.

Każdy z zainteresowanych będzie mógł zapisać się osobno na dwa warsztaty. Czas trwania pojedynczego warsztatu to około 3 godziny. Zapraszamy do zapisów, na każdy warsztat zapisujemy od 10 do 15 osób. Ilość miejsc jest ograniczona a decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba uczestników jest uwarunkowana warunkami w poszczególnych pracowniach.

FORMULARZ REJESTRACYJNY - Tydzień Warsztatów 13-17V2019 - kliknij :)

Proszę nie zgłaszać się już na warsztaty z FOTOGRAFII, MALARSTWA i ANIMACJI - na te zajęcia wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane! 
Podążając za potrzebami młodzieży pojawił się w naszej ofercie nowy warsztat z MALARSTWA 14 maja godz. 13-16 "Eksperyment z obrazem - malarstwo inaczej".

Szczegółowy harmonogram warsztatów:
*** poniedziałek *** 13 maja 2019
- godz. 9-12 FOTOGRAFIA "Tajemnice ciemni fotograficznej"
- godz. 13-16 RYSUNEK "Węgiel w rysunku"

*** wtorek *** 14 maja 2019
- godz. 9-12 PROJEKTOWANIE GRAFICZNE "Monotypia"
- godz. 13-16 RYSUNEK I MALARSTWO "Przygoda z kolażem"
- godz. 13-16 MALARSTWO "Eksperyment z obrazem - malarstwo inaczej".

*** środa *** 15 maja 2019
- godz. 9-12 TKANINA ARTYSTYCZNA "Zakładka do książki – hand-made"
- godz. 13-16 PROJEKTOWANIE GRAFICZNE "Animacja po-klatkowa"

*** czwartek *** 16 maja 2019
- godz. 9-12 PODSTAWY PROJEKTOWANIA "Kartka okolicznościowa (projekt i wykonanie)"
- godz. 13-16 MALARSTWO "Niderlandzka martwa natura"

*** piątek *** 17 maja 2019
- godz. 10-13 CERAMIKA "Z życia żywiołu – ćwiczenia kompozycyjne"
- godz. 10-13 RZEŹBA "Postać człowieka z natury – w glinie"
- godz. 13-16 SNYCERSTWO "Płaskorzeźba w drewnie"

 

 

Ogłoszenia bieżące

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
kurs przygotowawczy1
strzalka Funkcjonowanie szkoły w czasie epidemii COVID-19

strzalka mLegitymacja
Miło nam poinformować że nasza szkoła podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Tym samym możemy naszym uczniom wydać dokument elektroniczny – mLegitymacja. Warunkiem jej wydania jest posiadanie legitymacji papierowej. Dokument elektroniczny – mLegitymacja szkolna ma taką samą funkcję i moc prawną jak legitymacja wydana w wersji papierowej
CZYTAJ WIĘCEJ

Kreator zdjęć do mLegitymacji otwórz

  

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury