Zaloguj się

wtorek, 02 kwietnia 2019 22:58

Podsumowanie quizu z historii sztuki "Sztuka na wesoło".

Napisała

W dniu 26 marca 2019 odbył się quiz z historii sztuki „Sztuka na wesoło” w którym wzięło udział czternaście grup z szkół gimnazjalnych i podstawowych. Zagadnienia konkursowe obejmowały podstawową wiedzy ze znajomości kanonu dzieł sztuki polskiej i światowej oraz terminologii z zakresu sztuk pięknych.

Uczestnicy konkursu pt.Sztuka na wesoło.Uczestnicy konkursu pt.Sztuka na wesoło.

I miejsce zdobyła drużyna z Gimnazjum nr 6 w Koszalinie:
* Alicja Dębska
* Aleksandra Rink
* Lilia Sobolewska
* Maciej Szczeparski
opiekun: P. Katarzyna Raczkowska
II miejsce zajęła grupa uczniów:
* Aleksandra Staszczyk (SP Bobolice)
* Anna Górecka (SP Bobolice)
* Igor Trębacz (SP Bobolice)
* Adrianna Kud (SP nr 3 Koszalin)
opiekun: P. Krystyna Kołacz Kempa
III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie
* Marcel Perliński
* Oliwia Nagalska
* Natalia Pierzynowska
opiekun: P. Elżbieta Ważydrąg

Laureaci konkursu zostają zwolnieni z ustnej części egzaminu wstępnego do Zespołu Szkół Plastycznych w Koszalinie.
Serdecznie dziękujemy pozostałym ekipom za przybycie i zapraszamy za rok!


Komisarz konkursu: Tomasz Majerski, Inga Marciszuk Mazur.

Ogłoszenia bieżące

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
kurs przygotowawczy1
strzalka Funkcjonowanie szkoły w czasie epidemii COVID-19

strzalka mLegitymacja
Miło nam poinformować że nasza szkoła podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Tym samym możemy naszym uczniom wydać dokument elektroniczny – mLegitymacja. Warunkiem jej wydania jest posiadanie legitymacji papierowej. Dokument elektroniczny – mLegitymacja szkolna ma taką samą funkcję i moc prawną jak legitymacja wydana w wersji papierowej
CZYTAJ WIĘCEJ

Kreator zdjęć do mLegitymacji otwórz

  

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury