mkidn

Nazwa zadania:
Wyposażajmy i działajmy modernizacja sali komputerowej w Zespole Szkół Plastycznych
im. Władysława Hasiora w Koszalinie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego – przygotowanie dokumentacji"
Czytaj: www.mkidn.gov.pl i cea.art.pl

Zaloguj się

czwartek, 14 marca 2019 10:54

Znamy wyniki II etapy konkursu „OŁÓWKIEM I PĘDZLEM” - ABRAKADABRA

Napisała

II  ETAP OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „OŁÓWKIEM I PĘDZLEM” - ABRAKADABRA DLA UCZNIÓW OSTATNICH KLAS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH rozstrzygnięty!

W dniu 12 marca 2019 r. w Zespole Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora  w Koszalinie odbyło się rozstrzygnięcie II etapu OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSY PLASTYCZNEGO „OŁÓWKIEM I PĘDZLEM”

Jury w składzie:
mgr Karolina Bracławiec, mgr Dorota Śnieg, mgr Tadeusz Walczak, mgr Paweł Rogalski, mgr Tomasz Szymichowski, mgr Piotr Wasilewski, mgr Inga Marciszuk - Mazur
nagrodziło i wyróżniło następujących uczniów:

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE:

I MIEJSCE: Marta Katzig, Pałac Młodzieży w Koszalinie,
opiekun artystyczny: Małgorzata Piłaszewicz.
I MIEJSCE: Dominik Derewecki, Szkoła Podstawowa nr 18 im. J. Matejki w Koszalinie,
opiekun artystyczny: Danuta Lech.
II MIEJSCE: Milena Sontowska, Klub KSM „Nasz Dom” w Koszalinie,
opiekun artystyczny: Dominika Paulińska – Tylec.
III MIEJSCE: Wiktoria Kuklińska, Pałac Młodzieży w Koszalinie,
opiekun artystyczny: Małgorzata Piłaszewicz.
WYRÓŻNIENIA:
Martyna Malec, Pałac Młodzieży w Koszalinie,
opiekun artystyczny: Małgorzata Piłaszewicz.
Oliwia Kolek, Szkoła Podstawa nr 9 w Koszalinie.
Liliana Maleszak, Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie,
opiekun artystyczny: Justyna Tomczyk.
Martyna Bestrzyńska, Koszalin,
opiekun artystyczny: Henryk Maciejewski.
Milena Nieckarz, Szkoła Podstawowa nr 9 w Koszalinie.

KATEGORIA SZKOŁY GIMNAZJALNE:

I MIEJSCE: Anna Maciejczyk, Pałac Młodzieży w Koszalinie,
opiekun artystyczny: Małgorzata Piłaszewicz.
II MIEJSCE: Hanna Gronek, Chłopska Kępa.
III MIEJSCE: Anna Górecka, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bobolicach.
WYRÓŻNIENIA:
Julia Nowicka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Kołobrzegu,
opiekun artystyczny: Joanna Gryń.
Alicja Dębska, Gimnazjum nr 6 w Koszalinie,
opiekun artystyczny: Katarzyna Raczkowska.
Wiktor Bienias, Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu,
opiekun artystyczny: Elżbieta Polak.

GRATULUJEMY I SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WRĘCZENIE NAGRÓD ORAZ WYSTAWĘ POKONKURSOWĄ DNIA 20 MARCA 2019 r. O GODZINIE 13.00 W ZSP UL.RACŁAWICKA 9
W KOSZALINIE.

Protokół z II etapu OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSY PLASTYCZNEGO „OŁÓWKIEM I PĘDZLEM" ABRAKADABRA DLA UCZNIÓW OSTATNICH KLAS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH

Biennale

14 BIENNALE

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury