Zaloguj się

wtorek, 29 stycznia 2019 09:10

Wernisaż wystawy "Plastycy w plenerze" w Galerii Ratusz w Koszalinie

Napisała

W czwartek 24 stycznia 2019 roku o godzinie 16:00 odbył się wernisaż plenerowych prac uczniów naszego Plastyka. Na wystawie pt. "Plastycy w plenerze" oglądać można prace zrealizowane przez obecne klasy IIIAB, IVAB oraz VG i VIG. Obrazy wykonane były w Zakopanem i Kazimierzu Dolnym pod opieką artystyczną Agnieszki Sienkowskiej i Pawła Rogalskiego oraz Piotra Wasilewskiego.

fot. Anna Matczak VGfot. Anna Matczak VG

Prace prezentują uczniowie:
Dagmara Berkiewicz IIIA
Blanka Chmielewska IVB
Maja Dąbrowska IVA
Weronika Dowbusz IVB
Oliwia Dubielak IIIB
Natalia Dybowska IVA
Klaudyna Dziewałtowicz IIIB
Mikołaj Grobelny IIIA
Aleksandra Gurazda IVB
Blanka Kamińska IVB
Tatiana Kierkosz VG
Sandra Kozłowska IIIA
Karolina Leo
Anna Matczak VG
Julia Opalińska IVA
Nikola Pilipczuk IIIB
Gabriela Piwar VIG
Julia Sas IVB
Roksana Sobolenko IVB
Szymon Stefaniak IIIA
Jagoda Włosek VG
Weronika Wołyńska IIIB


https://www.grafikkultury.pl/wydarzenia/uklad-roczny/1267/wernisaz-prac-malarskich-uczniow-zespolu-szkol-plastycznych-pt-plastycy-w-plenerze?ml=0&iframe=0


Prace naszych uczniów można oglądać w Galerii Ratusz, IIp.

ul. Rynek Staromiejski 6-7, Koszalin

Wystawa trwa do 05.03.2019 roku.

 

Ogłoszenia

mLegitymacja
strzalka Miło nam poinformować że nasza szkoła podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Tym samym możemy naszym uczniom wydać dokument elektroniczny – mLegitymacja. Warunkiem jej wydania jest posiadanie legitymacji papierowej. Dokument elektroniczny – mLegitymacja szkolna ma taką samą funkcję i moc prawną jak legitymacja wydana w wersji papierowej
CZYTAJ WIĘCEJ

strzalka Przygotowanie szkoły w czasie trwania epidemii COVID-19

strzalka Zebrania z rodzicami 

Zebrania z rodzicami dla wszystkich klas (klasy pierwsze według potrzeb) odbędzie się 25 września 2020r. o godz. 17:00 w budynku szkoły.

 

Spotkania odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego na terenie szkoły.

strzalka  Zestaw podręczników na rok szkolny 2020/2021 

  

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury